Adres: 60-142 Poznań ul. Promienista 98

Rejestracja w Klinice Promienistej Poznań

Rozmiar tekstu:
Klinika Promienista Poznań - Prywatny Szpital > Medycyna estetyczna > Laserowe usuwanie blizn

Kubeczki menstruacyjne

kubeczki menstruacyjne

Kubeczki menstruacyjne to jeden ze środków higienicznych przeznaczonych dla kobiet w czasie menstruacji. Kubeczek nosi się w pochwie w czasie […]

Osocze bogatopłytkowe naprawia urazy ortopedyczne!

ortopeda

Osocze bogatopłytkowe jest podstawowym składnikiem elementów naturalnego procesu obrony i regeneracji organizmu przy wszelkich urazach. Jak wygląda zabieg ostrzykiwania osoczem […]

Badania USG

W związku z dużym zainteresowanie badaniami USG przypominamy, że w ofercie naszej kliniki znajdą Państwo: – USG jamy brzusznej – […]

Laserowe usuwanie blizn

Usuwanie blizn laserowe

Skuteczny zabieg usuwania:

1. blizn

2. blizn po trądziku

3. blizn po operacjach

Nowoczesny: laser frakcyjny

Zasada działania lasera frakcyjnego CO2 polega na wytworzeniu licznych i precyzyjnych mikrouszkodzeń doprowadzających do wymuszenia procesów regeneracji i przebudowy skóry.
Impulsy laserowe powodują koagulację tkanki bliznowatej i stymulują tworzenie nowej, zdrowej tkanki. Okres gojenia się skóry jest krótki, brak ryzyko infekcji, a odczuwany ból jest zwykle niewielki, dolegliwości są zmniejszane poprzez wcześniejsze nałożenie kremu znieczulającego.

W przypadku laserów CO2 technologia laserowego usuwania blizn firmy może być stosowana na wszystkich typach skóry, co wraz z doskonałymi rezultatami czyni ją preferowaną metodą usuwania blizn. Leczeniu można poddawać świeże i starsze blizny.

W niektórych przypadkach, dla zwiększenia efektu końcowego korzystnie jest łączyć laserowe usuwanie blizn z karboksyterapią i ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym.

Szczególnie polecamy zastosowanie lasera na wczesną bliznę, zaraz po wygojeniu (zdjęciu szwów)  i kolejny raz po miesiącu – zapewnia to bardzo dobry efekt kosmetyczny.

 

Laserowe usuwanie blizn – wysoka skuteczność zabiegu

laserowe usuwanie blizn

Gojenie po zabiegu przebiega bardzo dobrze, może pozostać niewielka blizna.

Blizny spłycają się dość szybko po zabiegu i zmieniają kolor, konieczne jest wykonanie minimum 3 zabiegów, czasem jednak jest konieczne wykonanie 4 lub 5.

Już po 2 zabiegach skóra zaczyna odzyskiwać napięcie i jędrność, zanikają przebarwienia i nierówności.

Po zabiegu zapraszamy na rehabilitacje.

źródło zdjęć: http://dermestetic.pl/laserowe-usuwanie-blizn.html. 

 

REJESTRACJA tel. 61 862 20 25