powiększanie ustPowiększanie ust w Poznaniu. Wiele kobiet marzy o pięknych, kształtnych ustach. Niestety nie każdą z Pań natura obdarzyła harmonią kształtu ust, z wiekiem niestety problem narasta. U większości kobiet usta robią się po prostu „smutne”. Zmarszczki pojawiające się u wielu Pań nad górną wargą należą do jednych z najbardziej nie lubianych, one naprawdę dodają lat.

Przy pomocy wypełniacza można znacznie poprawić ten stan, powiększyć lub tylko nieznacznie uwydatnić usta, poprawić kontur, nawilżyć, usunąć zmarszczki wokół nich i w rezultacie odmłodzić. Zabieg jest prawie bezbolesny, zawsze stosuje się znieczulenie miejscowe (kremem lub jak u dentysty). Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust.

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji tj. obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból i świąd oraz nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu implantacji żelu. Objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu 1-2 dni po wstrzyknięciu preparatu w skórę i w ciągu tygodnia w wargi. Czas utrzymywania się efektu: 6 – 9 miesięcy. [czysc]

Powiększanie ust – KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy to rewelacyjna metoda – dzięki prostym zastrzykom śródskórnym preparatem, możliwe jest szybkie i widoczne wygładzenie zmarszczek i niedoskonałości skóry. Kwas hialuronowy pozwala na precyzyjne modelowanie policzków oraz owalu twarzy, dając naturalne efekty wypełnienia. Kwas hialuronowy to rozwiązanie oparte na kwasie hialuronowym, który posiada następujące zalety:

  • nie jest pochodzenia zwierzęcego
  • nie wymaga testów skórnych
  • jest w pełni wchłaniany
  • jego cząsteczki nie są wykrywane jako ciało obce
  • rezultaty estetyczne są widoczne natychmiast i wyglądają bardzo naturalnie

POWIĘKSZANIE UST – JAK DŁUGO TRWAJĄ EFEKTY ?

Średnia trwałość działania wypełniaczy to od 9 do 12 miesięcy. Efekt może utrzymywać się dłużej lub krócej w zależności od: wieku, stanu skóry, trybu życia (palenie papierosów, promieniowanie UV, itp.), wyboru produktu i miejscu dokonania zastrzyku. Efekt utrzymuje się znacznie dłużej gdy wykonuje się zabieg: przeszczep tłuszczu.

W JAKIM WIEKU MOŻNA ROZPOCZĄĆ STOSOWANIE?

Produkty z gamy Kwasów hialuronowych są skierowane dla dorosłych pacjentów. Jest to idealny wypełniacz zmarszczek, ale także można go stosować do usuwania niedoskonałości, poprawiania niesymetrycznych części twarzy, modelowania policzków, poprawiania konturów twarzy, nadawania twarzy młodzieńczego wyglądu.

CZY WYSTĘPUJĄ EFEKTY UBOCZNE?

Po zastrzyku mogą pojawić się lekkie zaczerwienienie, opuchlizna lub krwiaczek w miejscu podania. Efekty uboczne nie trwają długo i można łatwo ukryć je przy pomocy makijażu korygującego. Istnieją przypadki dłuższego występowania efektów ubocznych, należy takie sytuacje konsultować z lekarzem.

REJESTRACJA tel. 61 862 20 25