Adres: 60-142 Poznań ul. Promienista 98

Rejestracja w Klinice Promienistej Poznań

Rozmiar tekstu:
Klinika Promienista Poznań - Prywatny Szpital > Bez kategorii > Kubeczki menstruacyjne

Aktualności

Kubeczki menstruacyjne

kubeczki menstruacyjne

Kubeczki menstruacyjne to jeden ze środków higienicznych przeznaczonych dla kobiet w czasie menstruacji. Kubeczek nosi się w pochwie w czasie […]

Osocze bogatopłytkowe naprawia urazy ortopedyczne!

ortopeda

Osocze bogatopłytkowe jest podstawowym składnikiem elementów naturalnego procesu obrony i regeneracji organizmu przy wszelkich urazach. Jak wygląda zabieg ostrzykiwania osoczem […]

Badania USG

W związku z dużym zainteresowanie badaniami USG przypominamy, że w ofercie naszej kliniki znajdą Państwo: – USG jamy brzusznej – […]

Kubeczki menstruacyjne

kubeczki menstruacyjne

Kubeczki menstruacyjne to jeden ze środków higienicznych przeznaczonych dla kobiet w czasie menstruacji. Kubeczek nosi się w pochwie w czasie krwawienia miesiączkowego.

Kubeczki menstruacyjne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych podpasek i tamponów.
Silikonowe kubeczki menstruacyjne są przede wszystkim ekonomiczne, ponieważ można używać ich wielokrotnie. Wystarczy po każdym napełnieniu dokładnie umyć i wyparzyć pojemniczek.

Kubeczki na miesiączkę mają zdolność absorbowania dość dużej ilości płynu. A czym więcej krwi trafia do kubeczka – tym bardziej się on napełnia i rozszerza, stając się jednocześnie jeszcze bardziej szczelnym.
Po pewnym czasie każda kobieta indywidualnie wyczuje, jak często w jej przypadku warto opróżniać, myć i zakładać ponownie kubeczek.

Żeby kubeczek menstruacyjny był czysty i bezpieczny należy go regularnie myć!

Kubeczki występują w różnych kolorach, a barwniki, których używa się do ich koloryzacji, są obojętne dla ludzkiego zdrowia.

Kubeczki menstruacyjne występują w wielu rozmiarach oraz z różnymi końcówkami. Odpowiednie dobranie rozmiaru sprawia, że kubeczek jest niewyczuwalny.

Odwiedź ginekologa i dowiedz się więcej!

REJESTRACJA: 61 862 20 25