Adres: 60-142 Poznań ul. Promienista 98

Rejestracja w Klinice Promienistej Poznań

Rozmiar tekstu:
Klinika Promienista Poznań - Prywatny Szpital > O Nas > Klinika

Bony podarunkowe na Święta!

klinika promienista bon

Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swoich bliskich. Podaruj im bon podarunkowy na Święta! Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty […]

PUNKT POBRAŃ – informacje

Szanowni Państwo Uprzejmie  informujemy,  że w dniach od 26.11.2018 r.  do 7.12.2018 r. PUNKT POBRAŃ będzie czynny w godzinach  od […]

Nowoczesne Centrum Medyczne z myślą o Pacjentach

Wszystko z myślą o pacjencie! Kompleksowa oferta dla każdego w Klinice Promienistej! Od samego początku Klinikę Promienistą projektowano z myślą […]

Klinika

Dobra forma psychiczna pomaga choremu szybko odzyskać zdrowie. W myśl tej zasady działa Klinika Promienista, stawiając komfort pacjentów na pozycji jednego z priorytetów.

Możliwość nieograniczonych wizyty najbliższych, pozwalają pacjentom na stały kontakt z otoczeniem i eliminują, tak przykre w przypadku innych szpitali, poczucie osamotnienia.

Naszą działalność zaczęliśmy w 1999 roku od Ambulatorium Ginekologicznego na ul. Szylinga w Poznaniu. W 2002 roku rozszerzyliśmy zakres naszych usług o działalność szpitalną. Otwarta w styczniu 2002 roku Klinika Promienista oferuje szeroki zakres opieki medycznej w specjalizacji ginekologiczno – położniczej, chirurgicznej i ortopedycznej.

Klinika Promienista zlokalizowana przy ul. Promienistej 98 w Poznaniu to nowoczesny obiekt, który spełnia wszystkie europejskie kryteria pod względem funkcji i wyposażenia.
Obiekt jest w pełni klimatyzowany i przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Klinika posiada wyposażenie w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Zatrudniony personel to lekarze różnych specjalności, z wieloletnia praktyką zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych.

Klinika posiada 2 sale operacyjne oraz sale pooperacyjną.

      W ciągu 10 lat NZOZ KLINIKA PROMIENISTA ugruntowała swoją silną pozycję na rynku usług medycznych. O naszym profesjonalizmie i renomie świadczy wysokie zainteresowanie pacjentów, którzy wielokrotnie korzystają z naszych usług. Obecnie naszym priorytetem jest dalsze podnoszenie poziomu, jakości i zakresu usług, aby to osiągnąć w 2010 roku rozpoczęliśmy rozbudowę Kliniki.

Już wkrótce zaprosimy Państwa do takiej Kliniki!